Criotransfer

Witam serdecznie.
Mam 31 lat i jedną pozytywną probe ivf ale doszło do poronienia, 2 października miałam transfer 1 zarodka, 24 października doszło do poronienia samoistnego. Następnie od 15 .11.10 zostałam stymulowana do criotransferu: 15.11.10 p**** 1 x d + d**** 1 zastrzyk (7 dni) po tym czasie miesiączka się nie pokazała, od 22.11.10 p**** 4tabl dziennie + d****.

Obecnie lekarze szykują mnie do criotransferu, zastanawia mnie fakt że od czasu poronienia 24.10 nie miałam miesiączki.
Czy brak miesiączki oznacza coś złego? Dlaczego po lekach nie dostałam @? Czy jest możliwy pozytywny finał criotransferu bez wcześniejszej @?
Z góry dziękuję za odpowiedź.
Pozdrawiam serdecznie Magda

31 LAT ponad rok temu

Dzień dobry!

Są różne protokoły transferu zarodka. Każda klinika ma trochę zmodyfikowane sposoby. W każdym bądź razie najważniejsza jest odpowiednia grubość endometrium - czyli warstwy wyścielającej macicę- tej z której jest krwawienie i w którą wszczepia się zarodek. Niektórzy czekają z kolejnym transferem do kolejnego cyklu po poronieniu- a więc kolejny transfer po miesiączce po poronieniu. Inni stymulują rozrost endometrium i podejmują próbę transferu. Obydwie metody mają porównywalną skuteczność.

Z poważaniem