Czy możliwa jest ciąża po inseminacji?

Witam serdecznie Transfer zarodka miałam 29 maja,i beta hcg miałam 07.06 (9 dni od transferu) i beta wyszla 81 jednostek, lekarz powiedział że minimum jest i wychodzi ze coś się tam dzieje ale teraz nie jest wstanie powiedzieć czy jest ciąża dlatego drugie badanie 13.06 (15 dni od transferu) i wtedy będzie mógł coś wiecej powiedziec. I co ja mam myśleć czy wszystko jest dobrze tylko lekarz ostrożnie do tego podchodzi Proszę o pomoc Dziękuję

Lek. Katarzyna Szymczak

Jest szansa na ciążę, ale na tak wczesnym etapie trzeba postępować bardzo ostrożnie.
Pozdrawiam