Ćwiczenia na siłowni a wygląd brzucha

Witam mam problem . Cwicze w silowni zdrowo sie odzywiam i od paru dni wyskoczyla mi spora oponka na brzuchu a cały czas odzywiam sie tak samo od paru lat i nigdy z tym nie mialem problemow. Latem nawet nie cwiczylem i popijalem cole piwko i bylo ok. A teraz od paru dni mimo iz cwicze jem zdrowo wyskoczylo mi to cholerstwo nie wiem skad ? ? ? Mam 39 lat i nigdy nie mialem problemow z nadwaga ! Prosze o pytanie w tej sprawie? Jestem nerowowy bo to nie wina zaniedbania ! Pozdrawiam

Aleksander Ropielewski

Jeżeli nie jest to cwhilowe zwiększenie obwodu brzu cha związane ze wzdęciem lub zaleganiem ma kałowych oznacza to nagromadzenie tkanki tłuszczowej związane z nadmiernym spożyciem kalorii, które odłożyły sie w formie tłuszczu. Kluczowe jest nie przekraczanie dziennego zapotrzebowania energetycznego organizmu. Same ćwiczenia nie gwarantują zachowania zgrabnej sylwetki, jeżeli organizm otrzyma nadmiar energii (jedzenia).