Cykl miesiączkowy po porodzie a możliwość ciąży

Witam, 22.03 urodziłam prze cc dziecko. Pierwsze krwawienie po porodzie dostałam 19.05 i trwało ono do 24.05. 2 krwawienie dostałam 10.06 i było ono bardzo intensywne, trwało do 16.06. Dziś natomiast kochałam się z moim mężem bez zabezpieczenia. Boje się, że istnieje możliwość zajścia w ciąże. Chcemy mieć 2 dziecko ale nie odrazu. Jak wygląda teraz cykl z dniami płodnymi? Pozdrawiam Kamila

Aleksander Ropielewski

Należałoby wykonać badanie USG oceniające funkcję jajnika i czy występuje jajeczkowanie. Na tej podstawie możnaby stwierdzić czy jest realna szansa na zapłodnienie. Na pewno nie można wykluczyć takiej możliwości.