Czego mogę się spodziewć?

Mam 27 lat, ostanią miesiączke miałam 14. 04, jednak z badania USG w szpitalu wyszło, że jestem w 7 tyg. Ale serduszko nie biło. Jednak lekarze wypisali mnie ze szpitala nie podejmując żadnej decyzji. Czy mam liczyć jeszcze na cud, że serduszko mojego dziecka zacznie bić? Nie mam żadnych innych obiawów niepokojących, raczej czuję się dobrze - gorzej psychicznie, bo nie wiem, czego mam się spodziewać.

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam!

Powinna Pani udać się na kolejne badanie USG po tygodniu lub dwóch. Jeżeli pojawi się krwawienie z dróg rodnych lub skurczowe bóle w podbrzuszu należy niezwłocznie udać się do szpitala. Póki co proszę być dobrej myśli i oczekiwać na badanie kontrolne.

Pozdrawiam serdecznie!