Czerwona skóra w okolicy krocza u 19-latka

Parę miesięcy temu pojawiła mi się czerwona skóra w kroczu po obu stronach. Jest ona czerwona nie swędzi , nie piecze ani nie ma żadnych zmian oprócz tego że się czasem łuszczy.Nasiliło się przy upałach. Prysznic biorę co drugi dzień. Chciałbym się dowiedzieć co to może być przed wizytą u dermatologa. Pozdrawiam

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy najpewniej mają podłoże infekcyjne, np. o etiologii grzybiczej. By postawić jakąkolwiek diagnozę konieczna jest jednak bezpośrednia ocena zmian. Póki co proszę zatem cierpliwie poczekać na wizytę u specjalisty dermatologa.