Czerwona wysypka na penisie po seksie

Witam ostatnio uprawiałem seks z dziewczyną w prezerwatywie uprawiamy tez seks oralny ale ostatnio to był mój pierwszy raz i na następny dzień zauważyłem czerwoną wysypkę na moim penisie nigdy takiej nie miałem tylko swędzi czasami nie boli ani nic z tych rzeczy. Dziewczyna była dziewicą i jest higieniczna jak i ja przejdzie mi samo ? Mogę uprawiać seks dalej ? I jak już to do jakiego lekarza mam się udać ? Dziękuje z góry i pozdrawiam. (mam 19 lat i jestem facetem)

Lek. Katarzyna Szymczak

Radziłabym udać się do dermatologa i do czasu wizyty wstrzymać się z uprawianiem seksu.
Pozdrawiam