Częsta bolesność głowy u 23-letniej osoby

Mam taki problem że mam częste bóle głowy. Czasem nie mogę wstać z łóżka. Ciągle mam zapchany nos nic nie pomaga, kicham, chrobocze mi jak oddycham, miałem przeswietlana głowę i nic tam nie bylo. Pomocy już mam dość. Czasem jest mi słabo. Mam uczucie przechodzenia prądu przez głowę i szyję jest to nie wygodne tak jak by przez węzły chłonne przewijal się prąd w dodatku mam powiększone węzły i mnie pobolewaja i dolna szczeka...

Lek. Katarzyna Szymczak

Bez badania lekarskiego nie da sie postawić diagnozy, radzę udać się do swojego lekarza rodzinnego, który zadecyduje o dalszej diagnotyce.
Pozdrawiam