Częste miesiączki, bezsenność a kołatanie serca

witam mam 43 lata od kilku miesiecy mecza mnie dziwne objawy bezsennosc,uczucie kolatania serca,spadek nasroju ,bole stawowe i miesniowe, pocenie nocne i spadek libido, miesiaczki czeste(co dwa tygodnie) i skape czy to moze byc okres przekwitania jak sobie z tym poradzic co zazywac zeby zlagodzic te objawy .Pozdrawiam .Beata

Dzień dobry!

Proszę osobiście skonsultować się ze swoim lekarzem ginekologiem prowadzącym. Konieczna jest osobista rozmowa oraz przeprowadzenie badań diagnostycznych.

Pozdrawiam!