Często pojawiające się krwawienie z dróg rodnych

Mam problem ze zbyt często pojawiającymi się krwawieniami dróg rodnych; miesiączka trwa ok. 10 dni, a po kilku dniach zaczynam krwawić znowu. Badania krwi i USG wyszły dobrze. Badałam się u 2 rożnych lekarzy, którzy uważają, że to zaburzenia hormonalne. Od miesiąca przyjmuję doustne środki antykoncepcyjne jako antidotum na moje problemy, a od kilku dni leki przeciwkrwotoczne; zamiast mniej krwawić, krwawienie trwa bez końca. Co powinnam jeszcze zrobić, żeby sobie pomóc?

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli krwawienie nadal się utrzymuję proszę koniecznie udać się do lekarza. Konieczne jest wykonanie badania lekarskiego. Po którym będzie możliwe odpowiednie postępowanie.