Czy 1,5 miesiąca po laparoskopii mogę wrócić do pracy?

Witam mam 26 lat. Jestem po 2 laparoskopii w ciągu miesiąca. Pierwsza pekniety ropien na jajowodzie i guzy endometrialne. 2 laparoskopia 8 cm ropien jajnika jajnik usunięty. 17 dni spędziłam w szpitalu. Mam otóż pytanie czy 1.5 miesiąca po zabiegach mogę już wrócić do pracy praca jest w przetwórstwie rybm w zimnym.Na ogół czuje się dobrze czasem pobolewa mnie w miejscu usuniętego jajnika

Szanowna Pani orzec o powrocie do pracy musi lekarz medycyny pracy, ja nie widzę przeciwwskazania