Czy asystentka stomatologa może wyrywać ósemki?

Witam. Czy asystentka stomatologa, dziewczyna ktora pracuje z lekarzem moze wyrywac ósemki? Rozumie znieczulenie ale wyrywanie? Lekarz chirurg siedzial gdzies przy biurka a ta dziewczyna wyrywala mi zeba meczac sie prawie 20minut.

Asystentka nie ma takich uprawnień ale mogła to być stażystka która była pod opieką lekarza. Usunięcie zęba może trwać 2 minuty lub 2 godziny więc czas nie był najgorszy :)