Czy ataki paniki, lęku mogą się pojawiać przy boreliozie?

Witam, Czy ataki paniki, lęku mogą sie pojawiac przy boreliozie? Jak mialam z 8 lat mialam kleszcza i te ataki paniki, potem wszystko ustalo a teraz przezylam duzo stresu i spowrotem to samo? Mam mety w oczach i bole krzyza. Czy to moze byc ta choroba czy nerwica? Mam natretne mysli oraz denerwuje sie sama nie wiem czym. Do tego czuje jakbym w srodku siebie drzala... Prosze o pomoc. Poniewaz te badania nie naleza do tanich gdzie sie z tym zglosic? Dziekuje za pomoc.

Dzień dobry,

Najlepiej jak uda się Pani do lekarza psychiatry, który wyłącznie w kontakcie osobistym może zdiagnozować Pani objawy i odpowiednio do rozpoznania -zaproponować stosowne leczenie.