Czy badania wskazują na policystyczne jajniki?

Dzień dobry, Bardzo proszę o interpretację wyników( badanie przeprowadziłam, ponieważ istniało podejrzenie policystycznych jajników oraz cierpiałam na obfite poty nocne). Kreatynina-0,82mg/dl(norma 0,57-1,11), DHEA-So4 226,68 mikrog/dl(25,9-460,2), Androstendion 1,79ng/ml(0,3-3,3), DHEA 8,1 ng/ml(1,3-9,8). Dodam, iż tarczycę mam zdrową wyniki są prawidłowe. Dodatkowo wykonałam badanie krzywej cukrowej i insulinowej: glukoza-(na czczo 80, po 1h 72, po 2h 64) insulina-(na czczo 3,1 , po 1 h 31,1, po 2h 39,2). Czy badania wskazują na policystyczne jajniki oraz nietolerancję węglowodanową?

Szanowna Pani, wszystkie wyniki są prawidłowe, poza gospodarką węglowodanową, wyniki wskazują na insulinooporność