Czy białe plamy na piersi mogą być powodem do niepokoju?

Dzień dobry, około tygodnia temu na mojej lewej piersi, a dokładnie na otoczce sutkowej pojawiły się 2 białe plamy. Zanim pojawiły się zmiany pierś swędziała. Plamy mają 0,5 i 1 cm. Zmiany są płaskie i wyglądają trochę jak odbarwiona skóra lub jak plamy jakie występują przy łupieżu pstrym. Wiem, że ciężko diagnozować zmiany jeżeli się ich nie widzi ale czy powinnam być zaniepokojona i może to być coś groźnego? Czy raczej może to być rodzaj jakiejś grzybicy? Będę wdzięczna za jakieś sugestie.

Lek. Tomasz Budlewski

Na pewno konieczne jest aby lekarz obejrzał zmiany . Mogą być praktycznie wszystkim