Czy biorąc Venlectine mogę się napić alkoholu?

Zażywam od tygodnia tabletki Venlectine na nerwice, mam za 3 dni wesele i chce przerwać branie. Jak Odstawię tabletki to już mogę bezpiecznie napić się alkoholu?

Ten opis jest zbyt skromny aby mogła Pani uzyskać satysfakcjonującą odpowiedź. Przerwanie zażywania leków przeciwdepresyjnych bez konsultacji z lekarzem to bardzo zły pomysł. Leki mają także działanie osłonowe, przerwanie przyjmowania leków i picie alkoholu może mieć katastrofalne skutki dla Pani leczenia.