Czy Boiron Tarentula Hispana 30 CH może uczulać?

Czy BOIRON Tarentula Hispana 30 CH może uczulać? W jakich przypadkach jest podawany dzieciom. Co zawiera?

Dzień dobry, jest to produkt homeopatyczny, zawierający wyciąg z tarantuli. Może powodować uczulenia. Najczęściej podawany jest w przypadku pobudzenia psychomotorycznego, niepokoju, drżeniu rąk, nadwrażliwości na bodźce. Proszę skonsultować podawanie preparatu z pediatrą.