Czy ból kręgosłupa może być spowodowany przyjmowaniem leków?

Od kwietnia jestem na kuracji lekiem curacne. Od kilku tygodni często miewam ból kręgosłupa. Ból jest spowodowany przyjmowaniem leków? Co w takiej sytuacji zrobić?

Lek. Paweł Szadkowski

Niespecyficzne bóle stawowo-mięśniowe mogą występować podczas przyjmowania tego leku. Najlepiej jeśli uda się pani do swojego lekarza prowadzącego i omówi z nim swoje dolegliwości, a następnie zadecyduje o odpowiednim dalszym postępowaniu.