Bolesność kręgosłupa, parcie na stolec a możliwe dolegliwości

Bóle kręgosłupa szczególnie po przebudzeniu i ciągłe bóle w okolicy miednicy z tyłu pleców. Okropny kujący ból w podbrzuszu po wypróżnieniu (ciężko powiedzieć czy to narządy rodne czy jelita). Ciągłe parcie na stolec. Brak miesiączki od miesiąca. Kujący ból w prawej części podbrzusza podczas stosunku Kolonoskopia, wyniki krwi, moczu, usg brzucha i nerek i badanie ginekologiczne w normie. Wynik ciążowy ujemny. Może to pasożyty, tarczyca czy hormony? Mam 20 lat, jestem załamana, proszę o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po przeanalizowaniu wszystkich już wykonanych badań będzie można zdecydować o najbardziej odpowiednim dalszym postępowaniem. Jeśli ból ma faktycznie pochodzenie od kręgosłupa należy wykonać badanie obrazowe tego odcinka, ale o tym po zbadaniu zadecyduje lekarz badający.