Bolesność lędźwiowej części kręgosłupa

[Ból w odcinku lędźwiowym] Od kilku tygodni bolą mnie plecy w dolnej części. Pewnego dnia usiadłam na łóżku i już nie mogłam się ruszyć. Ból był tępy, ledwo położyłam się na boku i leżałam tak do rana. Smarowałam maścią chłodzącą, nosiłam plastry i na jakiś czas pomogło. Jednak odczuwam pieczenie po prawej stronie i przy gwałtownym ruchu boli mnie cały dół. Obecnie przebywam w UK, a angielscy lekarze tutaj są beznadziejni. Czy ktoś może mi powiedzieć co powinnam zrobić?

Może Pani wykonać badanie MRI kręgosłupa w odcinku lędźwiowym.
Natomiast diagnoza i dalsze postępowanie wymagają znajomości szczegółów Pani dolegliwości i zbadania. Poza zmianami dotyczącymi kręgosłupa i tkanek przykręgosłupowych ból może być spowodowany wieloma innymi zmianami np dotyczącymi narządów rodnych, kości miednicy, stawów krzyżwo-biodrowych itd itd.