Czy ból po stosunku w ciąży może pojawić się dopiero po ok. 15 godzinach?

Witam. Jestem w 16 tygodniu ciazy. Czy bol po stosunku w ciazy moze pojawic sie dopiero po ok 15 godzinach? Czy bol podbrzusza ktory obecnie odczuwam ma zdecydowanie inna przyczyne bo stosunek odbyl sie wiele godzin temu? Czasem pojawiaja mi sie bole podbrzusza,glownie klucia, ale kilka dni temu bylam u lekarza i mowil ze wszystko w porzadku, nie widzi nic niepokojacego. Dzis brzuch boli troche inaczej niz zwykle, czy to przez ten stosunek? Dodam, ze bardzo rzadko wspolzyjemy z mezem.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna wizyta u lekarza ginekologa i ponowna ocena zwłaszcza przy dolegliwościach bólowych innych niż zwykle występowały. po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.