Czy ból w podbrzuszu i ból w okolicy jajników promieniujący na uda może oznaczać ciążę?

Witam . Mam mały problem , mianowicie według mojego kalendarzyka dni płodne zaczeły mi się od 04.06 owulacje miałam 09.06 . Dzień po owulacji tj 10.06 współżyłam z partnerem bez zabezpiecenia tak jak i 11 i 12 . Dzisiaj tj.13.06 zaczełam mieć ból w podbrzuszu że ledwo szłam , ból w okolicy jajników promieniujący na uda . Czy możliwe że jest to ciąża ?

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Na podstawie takich objawów nie da się stwierdzić czy odpowiada za nie ciąża. Proponuję w pierwszej kolejności wykonać test a następnie zgłosić się do ginekologa jeśli nadal będzie Pani miała takie niepokojące objawy.