Czy brak okresu ma ziąwazek z zastosowaniem leków na grypę?

Dzień dobry, przychodze tutaj z bardzo ważnym pytaniem. Co się ze mną dzieje? Dzień przed planowanym okresem odbylam stosunek bez zabezpieczenia. Mój cykl by zwykle w miarę regularny bo wachal się między 24-26 dni.okres mi się spoznial i dostałam yo dopiero tydzień później (29dni cyklu) jedynak był on bardzo lichy. Warto tu nadmienić ze moj okres zawsze jest obfity, ten jednak był niewielki Ale zawierał małe skrzepy. Tuż przed okresem miałam lekką grype i zazywalam duże ilości ibuprofemu i witaminy c (1-2g dziennie). Czy to mogło wpłynąć na mój cykl?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest oznaczenie poziomu beta hcg i konieczna wizyta u lekarza ginekologa.