Czy ciąża powinna być zakończona CC czy rodzić SN?

W wieku 14 lat po licznych utratach przytomności, podczas badania MR głowy sekwencje SE, FSE, FLAIR, DWI, obrazy T1 iT2 zależne, projekcja poprzeczna i strzałkowa: W badaniu uwidoczniono w obrębie przykomorowej białej substancji mózgu, środka półowalnego lewej półkuli mózgu, w sąsiedztwie trzonu komory bocznej lewej, hiperintensywne w sekwencji FLAIR I obrazach T2 zależnych ognisko wielkości około 19mmx7mm- zmiana o charakterze naczyniopochodnym. Byłam pod kontrolą CZMP w Łodzi, do około 16 roku życia. Od tamtej pory poza sporadycznymi migrenami, omdleniami nic mi się dolegało. Obecnie mam 24 lata i jestem w 32 tygodniu ciąży, w trakcie której nawróciły bóle głowy, utraty przytomności i migreny. Czy ciąża powinna być zakończona CC, czy rodzić SN? Zastanawiam się nad dodatkową wizytą u neurologa.

Witam!
Takie decyzje powinno podjąć konsylium: neurolog, położnik. Korespondencyjnie nie powinno się mieszać i wymądrzać. Niech Pani zaufa swoim lekarzom - najwyższa półka.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.