Czy decyzja o odstawieniu tych leków jest słuszna?

Wizytę u lekarza mam za dwa miesiące a chce już dziś odstawić branie leków bo czuje zero zmian a nawet psychicznie gorzej spowodowane życiowo. Leczę się psychiatrycznie od lat Stres nie radzę sobie , wcześniej długo letnia depresja , obniżony nastruj. chlorprothixen 50mg 0-0-1 sulpiryd 200mg 1-1-0 setaloft 100mg 1-1-0

Witam
Odstawienie bądź zmiana leków zawsze powinny się odbywać po konsultacji z lekarzem prowadzącym leczenie. Jeśli odczuwa Pan skutki uboczne obecnych leków warto skontaktować się z lekarzem aby przedstawić swoje wątpliwości i obserwowane objawy. Nie zaleca się odstawiania leków na własną rękę.
Pozdrawiam