Czy efektywne leczniczo stężenie dostarczanych w postaci leków hormonów tarczycy uzyskuje się po jakimś czasie?

Witam, mam pytanie, czy efektywne leczniczo stężenie dostarczanych w postaci leków hormonow tarczycy uzyskuje sie po jakimś czasie aby organizm mógl w przenośni nasycić sie hormonami? czy efekty widoczne są od pierwszych dawek?(Hashimoto, Letrox 50, 1 tydzień)

Suplementację hormonalną należy prowadzić w sposób ciągły, każda tabletka ma znaczenie, nie da się wysycić lekiem na zapas. Pozdrawiam.