Czy grozi mi zarażenie HIV?

Witam. Dwa tygodnie temu miałam ryzykowną sytuację związaną z zachowaniem seksualnym (seks analny bez zabezpieczenia). Od 2 dni boli mnie gardło i trochę zatoki, mam lekko powiększone węzły chłonne obok ucha, ale tylko z prawej strony. Czy grozi mi zarażenie HIV? Panicznie się tego boję, w dodatku cierpię na nerwicę i chciałabym się upewnić, czy moje objawy wskazują na zarażenie.

Sama Pani stwierdza, że kontakt seksualny, jaki miał miejsce był ""sytuacją ryzykowną". W związku z tym polecam udać się na badania, które pozwolą Pani upewnić się czy doszło do zakażenia czy też nie. Na portalu nie otrzyma Pani bardziej konkretnej informacji na ten temat - jedynie badania mogą cokolwiek powiedzieć. Pozdrawiam.