Czy guzowatość na tyle głowy jest czymś niebezpiecznym?

Witam mam pytanie czy guzowatość na tyle głowy jest czym niebezpiecznym? I czy można rozróżnić kaszana od guzowatosci ?.Moje ostatnie pytanie czy kaszak na tyle głowy jest niebezpieczny ? I czy trzeba usuwać operacyjnie cZy zabiegowo :)? Dziękuje za odpowiedz

Bez zbadania nie jestem w stanie odpowiedzieć!!! Konieczna wizyta u chirurga!- To on po zbadaniu podejmie decyzję jaką formę leczenia należy podjąć! zż