Czy Izotek może wpływać na odporność organizmu?

Dzień dobry, jestem ciekawa czy izotek może wpływać na odporność organizmu na infekcje. Zaczęłam przyjmować izotek w październiku 2018 i od tamtej pory wiecznie jestem chora, mimo iż mój styl życia nie uległ zmianie, a do tej pory rzadko chorowałam. Przykładowo ostatni miesiąc - przeziębienie przeszło w ostre zapalenie krtani i tchawicy, po poprawie samopoczucia przez dwa tygodnie miałam nadal napady suchego kaszlu i teraz ponownie złapało mnie przeziębienie. I tak w kółko od października. W ostatnim czasie wykonywana morfologia, tsh, żelazo, ferrytyna i inne badania kontrolne przy kuracji izotekiem - wszystko w normie. Jeżeli powodem nie jest izotek to w jakim kierunku szukać przyczyny? Dodam, że w ostatnim czasie jestem bardzo zmęczona - zdarza się, że zasypiam jeszcze przed 18.

Szanowna Pani, nie widzę związku między izotekiem a objawami. Cały czas jest okres infekcyjny, być może to jest przyczyną