Dlaczego występują zakażenia organizmu?

Od kilku lat ciągle choruję na jakieś zapalenie. Wcześniej było to przewlekłe zapalenie krtani, gardła i tchawicy- wiecznie antybiotyk... Później doszło zapalenie tarczycy, aż w końcu co rusz toczą mną jakieś zapalenia: dziąseł, żołądka, a ostatnio nawet macicy. Prowadzę higieniczny tryb życia, dbam o siebie. Skąd to się bierze?Czuję się jak staruszka i dość już mam tych kuracji antybiotykowych...

Lek. Tomasz Budlewski

Opis może wskazywać na niedobory odporności. Wskazana wizyta u lekarza im mu no loga klinicznego