Czy jeśli mam nieregularne cykle, to zajście w ciąże jest możliwe?

Dzień dobry... pisze do państwa z ważnym pytaniem. Chciałam się zapytać czy jeśli mam nieregularne cylke to zajście w ciąże jest możliwe, pytam gdyż 20 sierpnia dostałam miesiączkę a spończyła mi się tak po 6-7 dniach. a od dnia 6 i 7 września współżyłam z mężem i spuścił mi się do środka czy przez te dwa dni współżycia z mężem jest szansa na to że ponownie zajdę w ciąże? Bardzo bym chciała mieć jeszcze jedno dziecko czy w tym przypadku nam się udało czy raczej nie bardzo.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! To, że ma Pani nieregularne cykle nie oznacza, że nie dochodzi do owulacji. Zajście w ciążę jak najbardziej jest jednak prawdopodobne. Niestety nie ma jednak takiej możliwości, by w ramach porady internetowej potwierdzić lub wykluczyć ciążę. W tym celu sugeruję wykonanie testu ciążowego.