Czy jest jakaś maść lub spray na naczyniową wysypkę?

Witam, U mojej babci od jakiegoś tygodnia zaczynają pojawiać się pęcherze z krwią na stopie. Cała stopa jest juz pokryta tymi pęcherzami. Bylo u babci kilku lekarzy ale wszyscy tylko rozkładali ręce. Na dzien dzisiejszy hospitalizacja w szpitalu nie jest możliwa na obecny stan zdrowia babci( inne problemy zdrowotne ). Czy jest jakaś maść lub spray na taką naczyniową wysypkę? Chciałbym załączyć zdjęcie babci nogi ale niestety nie widzę tu takiej opcji na tym portalu. Pozdrawiam, Paweł

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze konieczne są podstawowe badania z krwi i konsultacja dermatologa