Jak pozbyć się wysypki po wizycie w solarium?

Jak pozbyć się wysypki? Po wizycie w solarium dostałam na udach wysypki przypominającą ukąszenia owadów. Twarde czerwone krostki wypelnione przezroczystym płynem. Nie wystepuja na całej powierzchni ud tylko punktowo na tyle. Dodam, że wcześniej na stojącym solarium nic mi nie wyskakiwało dopiero gdy teraz wybrałam łóżko.

Prosze napisac bardzo szczegółowo pytanie załączyć zdjęcia  lub zapraszam do gabinetu lodz poradnia aloes ul.hubala 1 .zobaczę odpowiem juz dzis