Czy każda para może skorzystać z zabiegu inseminacji domacicznej?

Witam, Mam 25 lat. Z mężem staramy się o drugie dziecko już prawie dwa lata i nic. Czy każda para może skorzystać z zabiegu inseminacji domacicznej, czy trzeba jednak spełniać jakieś kryteria co do tego zabiegu?

Robert Markowski Ginekologia

Najlepiej skontaktować się z wybraną Kliniką zajmującą się "wspomaganiem rozrodu" , gdzie kryteria kwalifikujące są z góry określone.