Czy kremy na noc i dzień Iwostin Purritin do cery trądzikowej można bezpiecznie stosować w ciąży?

Czy kremy na noc i dzień Iwostin Purritin do cery trądzikowej można bezpiecznie stosować w ciąży ze względu na zawartość w składzie palmitynianu retinolu, a i b-hydrokwasów oraz kwasu laktobionowego?? Na peelingu z tej samej serii zawierającym dodatkowo kwas migdałowy jest informacja o przeciwskazaniu w ciązy oraz podczas karmienia piersią. Pytam o kremy, gdyż brak informacji na opakowaniu. Pozdrawiam serdecznie.

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę że również są przeciwskazania. Proponują kierować się zaleceniami lekarza prowadzącego ciążę