Czy leki Clexa, Neurovit i Mydocalm forte można stosować jednoczasowo na bóle kręgosłupa?

Witam, trafilam do ortopedy z silnym bolem kregoslupa promieniujacym do nogi. Ortopeda przepisal mi aclexa, neurovit i mydocalm forte. Czy te tabletki mozna brac jednoczesnie? Z gory dziekuje za odpowiedz. Pozdrawiam, Marta

Można.
Wg obecnych stanadrtów postępowania Mydocalm, który jest lekiem zmniejszającym napięcie mięśniowe stosuje się tylko w przypadku gdy jest ono wyraźnie wzmożone i w zasadzie tylko na noc.