Czy mając płytkę w nadgarstku mogę mieć robione ultradzwięki na tą część ciała?

czy mając płytkę w nadgarstku mogę mieć robione ultradzwięki na te część ciała? miałam zrobione dwa takie zabiegi, nie poinformowalam terapeuty, on dowiadując się powiedział, że to przeciwwskazanie. czy może się teraz coś stac?

Prawdopodobnie miała Pani szczęście i nic się nie stało. Natomiast nie wolno stosować takich zabiegów, gdyż istnieje ryzyko poparzenia tkanek. Pozdrawiam, Paweł Czarnocki