Czy mam się obawiać po stosunku bez dodatkowego zabezpieczenia?

witam spóźniłam się(trochę specjalnie by opóźnić miesiączkę) z odklejeniem 3 plastra 25.01.19(tak powinnam odkleić planowo) a odkleiłam 28.01.19 okres dostałam 31.01.19 ale następny plaster z nowego opakowania przykleiłam dopiero 04.02.19 i współżyłam bez dodatkowego zabezpieczenia w dniu 07.02.19 proszę o pilną informację czy mam się czego obawiać???

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Proszę wykonać test ciążowy [poziom bHCG we krwi], ponieważ żadna metoda antykoncepcji nie ma 100 proc skuteczności. Pozdrawiam.