Kiedy powinnam zastosować następny plaster?

Witam używam plastrów antykoncepcyjnych Evra. Zakończyłam swój pierwszy cykl i miałam tygodniowa przerwę od plastra (wtedy dostałam miesiączkę) i po tej tygodniowej przerwie zapomniałam nakleić aster, który zawsze naklejałem w piątek o godzinie 23. Przypomniało mi się dopiero teraz a jest Niedziela godzina 11. Czy jeżeli przykleje dzisiaj plaster to następny powinnam nakleić w Piątek czy w niedziele? Proszę o pomoc!

Dzień dobry, następny plaster proszę przykleić po 7 dniach od odklejenia poprzedniego. Proszę również pamiętać o dodatkowym zabezpieczeniu, gdyż plaster przyklejony z opóźnieniem dwóch ma osłabioną skuteczność antykoncepcyjną.