Czy mije badania wskazują na jakąś chorobę?

K, 21 lat, 178 cm, 72 kg. Niepokoją mnie: Badania krwi: wszystko w normie poza żelazem. Najwyższe w 2011 (14 lat): 75 ug/dl. Najniższe w 12.12: 33 ug/dl. Ostatnie badanie: 11.17 - 41 ug/dl. Biorę żelazo w tabletkach (Tardyferon-Fol) teraz 1x dziennie, wcześniej przez około 10 miesięcy 2x dziennie. Miesiączki: co 30-34 dni, obfite, BARDZO bolące. Włosy: na głowie - cienkie, przetłuszczające się (mocno), wypadają (widoczne znaczne prześwity skóry głowy; zaczęło się ok. 15 roku życia). Na innych częściach ciała (np. przedramiona, nogi) długie, mocne i ciemne (mimo naturalnego ciemnego blondu). Skóra: trądzik występujący głównie na podbródku, plecach. Stany zapalne zdarzają się również na skórze głowy. Inne: - BARDZO częste zawroty głowy, ciemno przed oczami (przy staniu przez 10 minut, przy wstawaniu) - do 20 roku życia miałam dużą nadwagę (max. 95 kg), - przed i po zrzuceniu wagi tłuszcz znacznie skupia się w okolicy brzucha, pleców, karku i ud ( duże rozstępy), chude łydki i ręce - fioletowe cienie/worki pod oczami, - częste wahania nastroju, - wysoki poziom stresu (niepokoją mnie nawet błahostki), - ciągłe zmęczenie, - w trakcie wakacji śpie po 12-14h dziennie. - bóle kręgosłupa, - cienkie, łamliwe, kruche paznokcie, - badania i USG tarczycy były robione w wieku 16 lat, wszystko było w porządku. - estradiol: 25 pg/ml, testosteron: 24,37 ng/dl, DHEA-SO4 300,80 ug/dl, androsendion 2,96 ng/ml, prolaktyna w normie. Podejrzewane są przeze mnie: PCOS / choroba Cushinga / androgenowe łysienie Najbardziej uciążliwe jest dla mnie wypadanie włosów. Z roku na rok jest ich coraz mniej. Chciałabym znaleźć przyczynę ich wypadania.

Nie dokonujemy analizy przypadków medycznych pacjentów z poziomu portalu, w tym celu niezbędna jest wizyta u lekarza. Portal nie prowadzi konsultacji online w tym miejscu. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle czas oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.