Rzadkie, cienkie i przetłuszczające się włosy u 35-latki a nadmierne owłosienie ciała

Witam mam problem jak większosć rzadkie, cienkie i mocno przetłuszczające się włosy. Zaczęło się od dojrzewania i niestety nie skończyło a dodam, że mam już 35 lat. Włosy również wypadają. Stosowałam wiele specyfików z mizernym skutkiem. Nie jestem pewna czy to może nieć jakies znaczenie ale należę do kobiet, które są nadmiernie owłosione(nogi,ręce,nawet pojedyncze wokół sutek) Jednym słowem wszędzie tylko nie na głowie. Czasem przychodzi mi do głowy mysl, że może to nadmiar testosteronu? Pomocy

Witam. Opisane objawy rzeczywiście mogą mieć podłoże hormonalne (nadmierny poziom testosteronu, prolaktyny, dysfunkcje nadnerczy) - szczególnie jeśli towarzyszą im nieregularne cykle miesięczne, zaburzenia libido.