Czy mije wyniki na toksoplazmozę są w normie?

Witam . Jestem w 8 tygodniu ciąży robiłam badania na toxoplasme bardzo proszę o rozpoznanie wyników toxoplasma gondii IgG : 72,00 a IgM 0,193 . Proszę o odpowiedz czy wyniki są w normie ... Z góry dziękuje .

Nie wiem jakie wartości odcięcia ma dane laboratorium, jest to istotne aby zinterpretować wynik w klasie IgM - jeśli jest wątpliwy to badanie trzeba powtórzyć, jeśli ujemny - nie trzeba leczyć w ciąży, jeśli dodatni - trzeba włączyć leczenie atb