Czy mimo negatywnego testu mogło dojść do zapłodnienia?

Witam, Ostatnia miesiączkę miałam 29 października. Moje cykle trwają 26-28 dni. Dzisiaj (27 listopad) wypada mi kolejna miesiączka której do tej pory nie mam. Zero objawów na okres a zamiast tego sluz. Dodam ze współżyje z chłopakiem ale się zabezpieczamy ( prezerwatywa). W dzień spodziewanej misiaczki zrobiłam test wyszedł negatywny. Czy to może być ciąża ?

Lek. Paweł Szadkowski

Jeśli miesiączka dalej się nie pojawi, proszę powtórzyć test paskowy. Dla pewności może też Pani wykonać badanie betaHCG z krwi.