Czy mimo przyjęcia escapelle jest duża szansa, że zaszłam w ciążę?

Mój cykl trwa 28 dni. 17 dnia cyklu współczułam z partnerem i zabezpieczyliśmy się prezerwatywa. Partner twierdzi że nie doszedł w środku mnie, natomiast ja trochę spanikowałam bo prezerwatywa lekko się zsunęła. 21 godzin po stosunku przyjęłam escapelle. Czy jest duża szansa na to że mogłam zajść w ciążę?

Lek. Tomasz Budlewski

Niestety nie ma w 100% skutecznych metod antykoncepcji proponuje oznaczyć poziom beta hcg i udać się do ginekologa