Czy mimo tego, jest możliwość złamania?

Witam moja 13 letnia córka upadła na rowerze. Lekarz na podstawie zdjęć stwierdził stłuczenie stopy. Po kilku dniach na palcach stopy powstał duży siniak. Minął ponad tydzień od zdarzenia a stopa nadal boli i nie może prosto jej postawić. Przy chodzeniu delikatnie utyka. Czy jest możliwość złamania mimo tego że wcześniej nie wyszło na prześwietleniu?

Tak może być pęknięcie kości. U dzieci złamania wyglądają inaczej , czasem to uszkodzenie chrząstki wzrostowej. Można zrobić usg i potem jeszcze raz ew rtg.