Czy mogę być gejem nie widząc o tym?

Dzien dobry man pytanie wieku. 10-11 lat mialem kontakt homoseksualny z kolega lezelismy w domu I ocieralismy sie o siebie. Pozniej mialem jecze raz ale tym razem w krzakach z mlodszym kolega dotykalismy sie ale pozniej zaprzwtalem tego wyproawdzilismy I zapomniale.o tym dopiero wieku 15_16 lat przpomnialo no sie Jak zavczolem. Brac narkotyki amfetamine zavczolem sobie wkrecac aczkolwiek podobaly MI sie dziewyczyny I nie wyobrazam Sobie ze teraz mogl to zrobic z mesczyzna ale to do mnie wraca mam zone i pracy ludzie aie nabijaja ze jestem gejem mnie to stresuje wpadalam w jakas paranoje zaczynam ucieekac call czas o tym mysle czemu mnie wyzywaja I czy jestem gejem czy nie a wynioskowalem ze jestem gejem ze Jak nie mialem dziewyczyny a dotykalem chlopaka to musze byc gejem

Dzień dobry!

Sporadyczne, incydentalne zachowania homoseksualne w okresie dzieciństwa i dorastania są udziałem bardzo wielu chłopców. Przeważnie nie świadczą one o orientacji homoseksualnej, są naturalnym etapem rozwoju i same mijają.
Nie mniej jednak, nie jest możliwe za pośrednictwem Internetu, na podstawie skąpych informacji odgadnąć, jaka jest Pana rzeczywista orientacja seksualna ani skąd biorą się Pana silne o nią obawy. Może Pan zastanowić się nad tym w osobistej rozmowie z psychologiem, np. w Poradni Zdrowia Psychicznego.

Pozdrawiam!