Czy mogę być w ciąży? Czy to dobre objawy?

Mam pytanie kochałam się  ze swoim facetem w dni płodne jakieś 8 dni temu czy możliwe że będąc w ciąży juz odczuwałabym jakieś zmiany w swoim organizmie? strasznie bola mnie sutki ciągle stoją, mam zawroty głowy, podwyższoną temperaturę 37 stopni a w pochwie 37,5 oczywiście mierzone rano przed wstaniem z łóżka na test jeszcze za wcześnie ... a jeśli chodzi o bete kiedy można ja najwcześniej wykonać ?

Redakcja abcZdrowie

Każdy stosunek płciowy obarczony jest mniejszym lub większym ryzykiem zajścia w ciążę. Poziom beta -hCG można oznaczyć we krwi po co najmniej 7-10 dniach od zapłodnienia, zaś w moczu po 14 dniach. Nie wykluczone, że obserwowane przez Panią objawy należą do obrazu zespołu napięcia przedmiesiączkowego.