Czy mogę nadal uprawiać Jiu-Jitsu i trenować bez żadnych ciężarów?

Dzień dobry , moje pytanie dotyczy hemoroidów a ćwiczeń i treningów , mianowicie dostałem hemoroidy 2stopnia wewnętrzne ( po kolonoskopi bylem u proktologa zbadal mnie i powiedział ze nie jest najgorzej ) dostałem czopki ze sterydem i jakieś tabletki na wzmocnienie naczyń krwionośnych . Czy mogę nadal uprawiać Jiu-Jitsu i trenować w bez żadnych ciężarów tylko ze swoją masa ? Mam 24lata . Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze tak ale proponuje udac się jeszcze na kontrole po zastosowanym leczeniu?