Czy mogę pić alkohol po pęknięciu łuski skroniowej?
Witam, w grudniu 2015r. miałam pęknięcie (złamanie) łuski skroniowej lewej. Leżałam w szpitalu 5 dni i miałam robioną 2 razy tomografię(brak krwiakow). Od tego czasu bardzo na siebie uważam, wręcz przesadnie. W 2016 poszłam do neurologa, sprawdził moje odruchy, oczy, powiedział że nie wymagam tomografi. Niedługo czeka mnie pewna okazja i chciałam napić się pare dinków( ostatni raz piłam alkohol w 2015r)czy mogę? Czy są jakieś przeciwwskazania?

KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu
Rozwój intelektualny dziecka autystycznego
Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu. Obejrzyj film i dowiedz się więcej o rozwoju intelektualnym dziecka z autyzmem.
Witam!
Z alkoholem jest jak ze wszystkim: należy zachować miarę! Uraz i złamanie sprzed dwóch lat to jest przeszłość. Należy żyć normalnie. A z alkoholem, mimi, że czasem dobrze nam robi, trzeba uważać - nie przebierać miary!
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.