Czy mogę przyspieszyć swój okres?

Witam, mogę przyspieszyć swój okres o 7dni i po 14 dniach ominąć 7 tabletek aktywnych i zamiast nich przyjąć placebo a po placebo zacząć nowe opakowanie? czy to nadal mnie chroni?

Szanowna Pani, przykro mi ale nie do końca zrozumiałem o co Pani chodzi. Proszę raz jeszcze zadać pytanie, mniej chaotycznie. Serdecznie pozdrawiam